Coerver clinic 22 april

Geen categorie news

Maar liefst 119 jongens hadden zich opgegeven voor de clinic die georganiseerd werd doorcoaches van Coerver Coaching.

’s morgens werden er wedstrijden gespeeld tussen teamsĀ  bestaande uit spelers van onze club en spelers van de Coerver Coach opleiding. Soms was het een felle strijd waarop de CC teams niet op gerekend hadden.

Uiteindelijk wonnen de CC teams wel maar het ging soms heel moeizaam. Onze spelers hebben hiervan veel geleerd.

 

“s Middags werden de clinics gehouden. Aan de diverse door de coaches uitgezette oefeningen werd met veel plezier aan deelgenomen. Ook hier hebben onze spelers veel van geleerd en ze toonden een goede inzet.

 

Al met al een geslaagd evenement in het kader van het 100 jarig bestaan van onze club.


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *