Nieuwjaarsreceptie druk bezocht

Geen categorie news
Nieuwjaarsreceptie druk bezocht.

Vele leden hebben van de gelegenheid gebruik gemaakt om op zondagmiddag 7 januari elkaar een voorspoedig 2018 te wensen. Meer dan 100 personen waren aanwezig in de kantine van Het Bastion. Volgens de voorzitter was dit de 99e nieuwjaarsviering van de vereniging. Op 10 april van dit jaar bestaat onze vereniging precies 100 jaar. Vele festiviteiten staan er de komende maanden op het programma om dit eeuwfeest te vieren.

 

Ook memoreerde voorzitter Ger ten Asbroek dat we ondertussen meer dan 800 leden hebben. Om deze allemaal te laten voetballen beschikken we over een fantastisch sportcomplex met voldoende goed geoutilleerde kleedkamers. Voor de vele vrijwilligers die wekelijks in de weer zijn voor de vereniging had hij een speciaal dankwoord. Samen met een van die vrijwilligers die altijd voor de club paraat staan, Hans Hoetink, bracht hij een toost uit op het nieuwe jaar.

 

Foto’s van de nieuwjaarsreceptie staan op Facebook en in de Galerij


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *