Aftrap Jubileumjaar

Geen categorie

Het is zover, het 100 jarig Jubileumjaar is ingegaan.

 

Met de aftrap op 1 september is het jubileumjaar officieel geopend. Het beloofd een jaar vol feestelijke activiteiten te worden voor al onze leden, leden van de Club van 100, Ladies Corner en sponsoren.

 

Er zijn de afgelopen tijd al heel wat activiteiten door de Jubileumcommissie aangezwengeld. Op deze jubileumwebsite kunt u alle bijzonderheden rondom de viering van het eeuwfeest vinden. Ook zal er een fotogalerij komen waar door onze jubileumfotografen Henk en Henk-Jan foto’s van vele activiteiten zullen tonen.

 

Vandaag wordt ook het nieuwe tenue gepresenteerd, het is een verrassend stoere outfit. We zijn benieuwd naar uw reacties. Verder wordt er ook de eerste jubileumkrant uitgereikt. Dit is de eerste editie van twee. De krant wordt huis aan huis verspreid in Lochem, Barchem, Laren, Exel en de buitengebieden. De tweede editie wordt kort voor de jubileumdatum 10 april 2018 verspreid.

 

Wij hopen dat we er gezamenlijk met onze 900 leden een fantastisch jaar van kunnen maken.

 

De Jubileumcommissie


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *